Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Jsme nezávislá pojišťovací makléřská společnost PATRONIA s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 2006.

 

Naším cílem je poskytovat kvalifikované služby v oblasti posouzení, zprostředkování a správy pojištění a investování do podílových fondů. Ve spolupráci s prověřenými externími partnery dokážeme zajistit tytéž služby i v oblasti hypotečních, spotřebitelských a podnikatelských úvěrů, penzijního a stavebního spoření.

Spolupracujeme s mnoha partnery z řad nejvýznamnějších tuzemských pojišťoven, bank, penzijních společností, stavebních spořitelen a investičních společností, což nám umožňuje být nezávislí a nalézt pro každého klienta takový produkt, který nejlépe vyhovuje jeho požadavkům a možnostem.

V makléřské společnosti PATRONIA s.r.o. pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv, jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č.38/2004 o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí, a je řádně registrována Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Společnost PATRONIA s.r.o. je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty v 135 zemích světa.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

PATRONIA

Kontakt

PATRONIA s.r.o.
Dukelských hrdinů 567/52 
170 00 Praha 7 – Holešovice

info@patronia.cz
+420 603 169 950